CONTACT


Vítám Vás na mém blogu. Jmenuji se Veronika Duží, je mi 25 let a mám vystudovanou mediální komunikaci na VOŠ J.A.Komenského.V červenci 2016 jsem se z Ostravy přestěhovala do Prahy a splnila si tím svůj dlouholetý sen. 

Zájem o módu mě v mých šestnácti letech přivedl k blogům. Po roce jejich každodenního sledování jsem si založila vlastní. Publikovala jsem několik svých outfitů a sepsala ne jeden článek o kosmetice, ale stále to nebylo to, co by mě naplňovalo. Po odfocení pár mých talířů jsem však našla zálibu ve focení jídla a ponořila se tak do světa zdravého životního stylu. Znalostí přibývalo a vášeň rostla. Po čtyřech letech se z koníčku stala práce.

Od roku 2014 jsem certifikovaný výživový poradce (rozhovor se mnou ZDE) a počínaje červnem 2017 také osobním trenérem. Blogu se však věnuji i nadále. A ikdyž je to v daleko menší míře než na začátku, stále přispívám se stejným zapálením a láskou. Za uplynulé roky jsem měla možnost pracovat i v oblasti online marketingu (pro Zdravé stravování), ale nejvíce mě aktuálně naplňuje poradenství, trénování a psaní článků pro internetový portál Blesk pro ženy do sekce Jak zhubnout

Sledovat mě můžete na sociálních sítích - Facebook (Veronika Duží – Health & Nutrition) a Instagram (veronikaduzi).

Pokud na mne máte jakékoli dotazy nebo byste měli zájem o spolupráci, kontaktujte mě na e-mailu:

veronika.duzi@email.cz

Budu se moc těšit,
Veronika.

//   Welcome on my blog! My name's Veronika Duží. I'm 25 y.o. and I studied social media in Ostrava. In July 2016 I decided to make my wish come true and I moved to one of the most beautiful cities in the world - Prague.

I've been following fashion bloggers since I was 16 and after a year I've decided to creat my own blog. I published a few of my outfits and I also wrote some posts about cosmetics, but I knew it's about time to find something I really love. I've found passion in shooting my meal prepping and quite everything including healthy lifestyle. I've learned a lot and started to apply this knowledge right away.

In 2014 I've become nutrition specialist and since June 2017 I'm also a fitness trainer. I'm doing my best to connect my job with blogging. I have also some experiences with online marketing, but what I currently do and enjoy is - fitness coaching, training and writing (work also as a journalist for Bleskprozeny.cz).

Follow me on Facebook (Veronika Duží – Health & Nutrition), Instagram (veronikaduzi).

If you have any questions or anything, contact me on e-mail:

veronika.duzi@email.cz

With Love, 
Veronika.
  
Certifikáty / Certificates
Osvědčení o rekvalifikačním programu - Poradce pro výživu
Seminář s RNDr. Petrem Fořtem, Csc. na téma Novinky ve fitness výživě  (Fitness Institut)
Seminář na téma Doplňky o výživě ve fitness (Fitness Institut)
Seminář o funkčním tréninku (FitOneAcademy)
Osvědčení o rekvalifikačním programu - Instruktor Fitness (FitOneAcademy)

Fotoaparát / Camera
Canon 650 D
Iphone X

Objektiv / Lens
Canon EF-S 18-55mm

Sponzoři a partneři / Sponsors and partners

© Veronika Duzi | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig